Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 45mm |
| Külső átmérő (D) | 85mm |
| Szélesség | 19mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 46.9kN |
| Dinamikus terhelés | 46.1kN |
| Határfordulatszám zsírban | 7700fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 9200fordulat/perc |
Leírás
N209 E Hengergörgős csapágy 45x85x19 mm
