Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 65mm |
| Külső átmérő (D) | 140mm |
| Szélesség | 48mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 287kN |
| Dinamikus terhelés | 251kN |
| Határfordulatszám zsírban | 3800fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 5700fordulat/perc |
Leírás
NJ2313 E Hengergörgős csapágy 65X140X48 mm
