Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 85mm |
| Külső átmérő (D) | 180mm |
| Szélesség | 41mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 330kN |
| Dinamikus terhelés | 291kN |
| Határfordulatszám zsírban | 3300fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 4400fordulat/perc |
Leírás
NJ317 E Hengergörgős csapágy 85x180x41 mm
