Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 40mm |
| Külső átmérő (D) | 80mm |
| Szélesség | 23mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 77.6kN |
| Dinamikus terhelés | 72.3kN |
| Határfordulatszám zsírban | 7400fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 9900fordulat/perc |
Leírás
NU2208 E Hengergörgős csapágy 40x80x23 mm
