Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 100mm |
| Külső átmérő (D) | 215mm |
| Szélesség | 47mm |
| Utójelek | EM |
| Statikus terhelés | 424kN |
| Dinamikus terhelés | 379kN |
| Határfordulatszám zsírban | 2700fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 3600fordulat/perc |
Leírás
NU320 EM Hengergörgős csapágy 100X215X47 mm
