Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 60mm |
| Külső átmérő (D) | 130mm |
| Szélesség | 46mm |
| Utójelek | EM |
| Statikus terhelés | 262kN |
| Dinamikus terhelés | 223kN |
| Határfordulatszám zsírban | 4100fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 6200fordulat/perc |
Leírás
NUP2312 EM Hengergörgős csapágy 60X130X46 mm
