Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 50mm |
| Külső átmérő (D) | 90mm |
| Szélesség | 20mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 71.9kN |
| Dinamikus terhelés | 66.1kN |
| Határfordulatszám zsírban | 7100fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 8500fordulat/perc |
Leírás
NU210 E Hengergörgős csapágy 50x90x20 mm
