Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 45mm |
| Külső átmérő (D) | 85mm |
| Szélesség | 19mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 66.4kN |
| Dinamikus terhelés | 63.1kN |
| Határfordulatszám zsírban | 7600fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 9200fordulat/perc |
Leírás
NU209 E Hengergörgős csapágy 45x85x19 mm
