Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 30mm |
| Külső átmérő (D) | 62mm |
| Szélesség | 16mm |
| Utójelek | 2RS |
| Statikus terhelés | 11.2kN |
| Dinamikus terhelés | 19.5kN |
| Határfordulatszám zsírban | 9500fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 11000fordulat/perc |
| Furat kialakítás | hengeres |
| Gördülőelem anyaga | csapágyacél |
| Gyűrű anyaga | csapágyacél |
| Kosár anyaga | acéllemez |
| Tömítés anyaga | NBR |
| Csapágy hézag | CN (normál) |
| max.üzemi hőmérséklet | (+100°C rövid ideig +120°C) |
| min. üzemi hőmérséklet | (-20°C) |
Utójel magyarázat
(¡) Utójel táblázat (Mélyhornyú golyóscsapágyak)
Leírás
A FBJ 6206 2RS egy egysoros mélyhornyú golyóscsapágy, 30×62×16 mm méretben.
Kétoldali érintkező gumitömítéssel (2RS) rendelkezik, amely hatékonyan zárja ki a port, nedvességet és egyéb szennyeződéseket.
Jellemző felhasználási területek:
-
villanymotorok és hajtóművek
-
szivattyúk és ventilátorok
-
szerszámgépek
-
ipari és mezőgazdasági berendezések
