B-10-13-16/16-1,5 peremes szinterbronz csapágy 10x13x16 mm
Menny.:db
Menny.:db
➕ Helyettesítő termékek megjelenítése
Válassz az alábbi kiegészítő termékek közül!
Gyártó:
Gyártó cikkszám: B-10-13-16/16-1,5
Cikkszám: 1AB10131616150000000
Várható szállítás: 2026. május 15.
Elérhetőség: Készleten
Leírás
Főbb jellemzők:
  • Méretek:
    • Belső átmérő: 10 mm
    • Külső átmérő: 13 mm
    • Hosszúság: 16 mm
  • Perem:
    • Peremátmérő: 16 mm
    • Peremvastagság: 1,5 mm