Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 19,05mm |
| Rögzítőfurat távolság | 64mm |
| Csapágyközép magasság | 15mm |
| Utójelek | SS |
| Statikus terhelés | 6.65kN |
| Dinamikus terhelés | 12.8kN |
| Ház típusa | 4 ponton rögzíthető karimás csapágyház |
| Tengelyrögzítés | hernyócsavar |
| Gördülőelem anyaga | rozsdamentes acél |
| Ház anyaga | rozsdamentes acél |
| Gyűrű anyaga | rozsdamentes acél |
| Kosár anyaga | rozsdamentes acél |
| Kenés típusa | zsír |
| max.üzemi hőmérséklet | (+100°C rövid ideig +120°C) |
| min. üzemi hőmérséklet | (-20°C) |
Leírás
A UCF204‑12 SS FBJ egy négyfuratos, négyzetes peremes csapágyegség, amely teljes egészében rozsdamentes acélból készült.
Műszaki adatok
-
Belső átmérő (d): 19,05 mm (¾″)
-
Rögzítőfurat távolság (J): 64 mm
-
Teljes magasság (A₀): 33,3 mm
-
Perem vastagság (A₁): 11 mm
-
Csapágyközép magasság (A₂): 15 mm
-
Csapágybetét szélessége (B): 31 mm
-
Távolság a ház végétől a csapágyközepéig (S): 12,7 mm
-
Rögzítőfurat átmérője (N): M10
-
Ház anyaga: rozsdamentes acél
-
Rögzítés: hernyócsavar
Alkalmazási területek
-
Higiéniai és korrózióálló igényű ipari környezetek (élelmiszer-, vegyi-, gyógyszeripar)
-
Nedves vagy gyakran tisztított rendszerek: mosó- vagy fertőtlenítő berendezések, sósvizes üzemi környezetek
-
Automatizált gépek, csomagológépek, laboratóriumi eszközök, amelyek nem tűrnek korróziót
