Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 40mm |
| Rögzítőfurat távolság | 112mm |
| Csapágyközép magasság | 23mm |
| Statikus terhelés | 24kN |
| Dinamikus terhelés | 40.8kN |
| Ház típusa | 4 ponton rögzíthető karimás csapágyház |
| Tengelyrögzítés | hernyócsavar |
| Gördülőelem anyaga | csapágyacél |
| Ház anyaga | öntöttvas |
| Gyűrű anyaga | csapágyacél |
| Kosár anyaga | acéllemez |
| Kenés típusa | zsír |
| max.üzemi hőmérséklet | (+100°C rövid ideig +120°C) |
| min. üzemi hőmérséklet | (-20°C) |
Leírás
UCF308 40x112x23 mm csapágyegység
