Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 17mm |
| Rögzítőfurat távolság | 95mm |
| Csapágyközép magasság | 30.2mm |
| Statikus terhelés | 5.3kN |
| Dinamikus terhelés | 9.2kN |
| Ház típusa | 2 ponton rögzíthető kaimás csapágyház |
| Tengelyrögzítés | hernyócsavar |
| Gördülőelem anyaga | csapágyacél |
| Ház anyaga | öntvényház |
| Gyűrű anyaga | csapágyacél |
| Kenés típusa | zsír |
| max.üzemi hőmérséklet | (+100°C rövid ideig +120°C) |
| min. üzemi hőmérséklet | (-20°C) |
Leírás
A UCP203 FBJ egy kompakt, mégis erős kivitelű talpas csapágyegység, amelyet ipari célokra fejlesztettek ki. Az egység P típusú házból és egy UC203 y csapágyból áll.
Alkalmazási területek
-
Könnyűipari gépek és szállítórendszerek
-
Csomagoló- és feldolgozóberendezések
-
Mezőgazdasági gépek
-
Automatizált gépmodulok
-
Ventilátorok, kis villanymotorok
A UCP203 FBJ csapágyegység ideális választás kis tengelyméretek esetén, ha tartós, könnyen karbantartható és ipari szabványokkal kompatibilis megoldást keresel.
