Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 20mm |
| Rögzítőfurat távolság | 95mm |
| Csapágyközép magasság | 33.3mm |
| Ház típusa | 2 ponton rögzíthető kaimás csapágyház |
| Tengelyrögzítés | hernyócsavar |
| Gördülőelem anyaga | csapágyacél |
| Ház anyaga | öntvényház |
| Gyűrű anyaga | csapágyacél |
| Kosár anyaga | acéllemez |
| Kenés típusa | zsír |
| max.üzemi hőmérséklet | (+100°C rövid ideig +120°C) |
| min. üzemi hőmérséklet | (-20°C) |
Leírás
UC204 Y csapágy+ P204 csapágyház = UCP204
