Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 25mm |
| Rögzítőfurat távolság | 105mm |
| Csapágyközép magasság | 36.5mm |
| Statikus terhelés | 7.8kN |
| Dinamikus terhelés | 13.5kN |
| Ház típusa | 2 ponton rögzíthető kaimás csapágyház |
| Tengelyrögzítés | hernyócsavar |
| Gördülőelem anyaga | csapágyacél |
| Ház anyaga | öntvényház |
| Gyűrű anyaga | csapágyacél |
| Kosár anyaga | acéllemez |
| Kenés típusa | zsír |
| max.üzemi hőmérséklet | (+100°C rövid ideig +120°C) |
| min. üzemi hőmérséklet | (-20°C) |
Leírás
A UCP205 FBJ egy megbízható és tartós talpas csapágyegység. Az egység jól alkalmazható általános ipari, mezőgazdasági, hajtástechnikai és szállítórendszerekben.
Alkalmazási területek
-
Szállítószalagok és görgős rendszerek
-
Mezőgazdasági gépek és adapterek
-
Csomagoló- és feldolgozóberendezések
-
Villanymotorok, szivattyúk
-
Építőipari és általános gépészeti alkalmazások
A UCP205 FBJ egy erős, hosszú élettartamú és könnyen beépíthető csapágyegység, amely ideális megoldás 25 mm tengelyátmérő esetén.
