Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 30mm |
| Rögzítőfurat távolság | 121mm |
| Csapágyközép magasság | 42.9mm |
| Statikus terhelés | 11.3kN |
| Dinamikus terhelés | 19kN |
| Ház típusa | 2 ponton rögzíthető kaimás csapágyház |
| Tengelyrögzítés | hernyócsavar |
| Gördülőelem anyaga | csapágyacél |
| Ház anyaga | öntvényház |
| Gyűrű anyaga | csapágyacél |
| Kosár anyaga | acéllemez |
| Kenés típusa | zsír |
| max.üzemi hőmérséklet | (+100°C rövid ideig +120°C) |
| min. üzemi hőmérséklet | (-20°C) |
Leírás
Az UCP206 FBJ egy kiváló minőségű talpas (P-típusú) házas csapágyegység. Az egység egy öntöttvas házból és egy UC206 y csapágyból áll.
Alkalmazási területek
-
Szállítószalagok és anyagmozgatók
-
Mezőgazdasági berendezések
-
Csomagológépek, feldolgozósorok
-
Villanymotorok, szivattyúk
-
Általános gépipari alkalmazások
A UCP206 FBJ ideális megoldás minden olyan alkalmazásra, ahol 30 mm tengelyátmérőre van szükség stabil, kenhető és hosszú élettartamú csapágyegységre.
