Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 60mm |
| Rögzítőfurat távolság | 184mm |
| Csapágyközép magasság | 69.8mm |
| Ház típusa | 2 ponton rögzíthető kaimás csapágyház |
| Tengelyrögzítés | hernyócsavar |
| Gördülőelem anyaga | csapágyacél |
| Ház anyaga | öntvényház |
| Gyűrű anyaga | csapágyacél |
| Kosár anyaga | acéllemez |
| Kenés típusa | zsír |
| max.üzemi hőmérséklet | (+100°C rövid ideig +120°C) |
| min. üzemi hőmérséklet | (-20°C) |
Leírás
UCP212 csapágyegység 60x184x69,8 mm
