Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 80mm |
| Rögzítőfurat távolság | 232mm |
| Csapágyközép magasság | 88.9mm |
| Ház típusa | 2 ponton rögzíthető kaimás csapágyház |
| Tengelyrögzítés | hernyócsavar |
| Gördülőelem anyaga | csapágyacél |
| Ház anyaga | öntvényház |
| Gyűrű anyaga | csapágyacél |
| Kosár anyaga | acéllemez |
| Kenés típusa | zsír |
| max.üzemi hőmérséklet | (+100°C rövid ideig +120°C) |
| min. üzemi hőmérséklet | (-20°C) |
Leírás
UCP216 csapágyegység 80x232x88,9 mm
