Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 10mm |
| Rögzítőfurat távolság | 53mm |
| Csapágyközép magasság | 18mm |
| Statikus terhelés | 2.4kN |
| Dinamikus terhelés | 5.1kN |
| Ház típusa | 2 ponton rögzíthető kaimás csapágyház |
| Tengelyrögzítés | excenter gyűrű |
| Gördülőelem anyaga | csapágyacél |
| Ház anyaga | alumínium öntvény |
| Gyűrű anyaga | csapágyacél |
| Kosár anyaga | acéllemez |
| Kenés típusa | zsír |
| Élettartamra kenve | igen |
Leírás
UP000 csapágyegység 10X53X18 mm
