Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 15mm |
| Külső átmérő (D) | 32mm |
| Szélesség | 8mm |
| Utójelek | 2Z |
| Statikus terhelés | 2.85kN |
| Dinamikus terhelés | 5.59kN |
| Határfordulatszám zsírban | 22000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 26000fordulat/perc |
Leírás
16002 2Z mélyhornyú golyóscsapágy (keskeny sorozat) 15x32x8 mm
