Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 45mm |
| Külső átmérő (D) | 100mm |
| Szélesség | 25mm |
| Utójelek | 2Z SS |
| Statikus terhelés | 31.5kN |
| Dinamikus terhelés | 52.7kN |
| Határfordulatszám zsírban | 7000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 8200fordulat/perc |
Utójel magyarázat
(¡) Utójel táblázat (Mélyhornyú golyóscsapágyak)
Leírás
6309 2Z SS rozsdamentes mélyhornyú golyóscsapágy 45x100x25 mm
