Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 17mm |
| Külső átmérő (D) | 40mm |
| Szélesség | 12mm |
| Utójelek | N |
| Statikus terhelés | 4.75kN |
| Dinamikus terhelés | 9.56kN |
| Határfordulatszám zsírban | 18000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 21000fordulat/perc |
| Furat kialakítás | hengeres |
| Kialakítás | rögzítőgyűrű horony a külső gyűrűn |
| Gördülőelem anyaga | csapágyacél |
| Gyűrű anyaga | csapágyacél |
| Kosár anyaga | acéllemez |
| Csapágy hézag | CN (normál) |
| max.üzemi hőmérséklet | (+120°C) |
| min. üzemi hőmérséklet | (-40°C) |
Leírás
Terméknév: 6203 N egysoros mélyhornyú golyóscsapágy
Méretek:
- Furat átmérő (d): 17 mm
- Külső átmérő (D): 40 mm
- Szélesség (B): 12 mm
Jellemzők:
- Egysoros kialakítás
- Mélyhornyú golyóscsapágy
- Paláshorony a rögzítőgyűrűnek (N jelölés)
- Alkalmas radiális és axiális terhelések felvételére
- Alacsony súrlódás, csendes működés
- Magas forgási sebesség
Alkalmazási területek: Széles körben használható különböző ipari alkalmazásokban, ahol megbízható és tartós csapágyazás szükséges.
