Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 25mm |
| Külső átmérő (D) | 52mm |
| Szélesség | 15mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 4kN |
| Dinamikus terhelés | 14.3kN |
| Határfordulatszám zsírban | 13000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 16000fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
1205 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 25x52x15 mm
