Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 30mm |
| Külső átmérő (D) | 62mm |
| Szélesség | 16mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 4.65kN |
| Dinamikus terhelés | 15.6kN |
| Határfordulatszám zsírban | 10000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 13000fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
1206 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 30x62x16 mm
