Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 35mm |
| Külső átmérő (D) | 72mm |
| Szélesség | 17mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 6kN |
| Dinamikus terhelés | 19kN |
| Határfordulatszám zsírban | 9000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 11000fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
1207 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 35x72x17 mm
