Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 65mm |
| Külső átmérő (D) | 120mm |
| Szélesség | 23mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 14kN |
| Dinamikus terhelés | 35.1kN |
| Határfordulatszám zsírban | 5300fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 6300fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
1213 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 65x120x23 mm
