Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 75mm |
| Külső átmérő (D) | 130mm |
| Szélesség | 25mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 15.6kN |
| Dinamikus terhelés | 39kN |
| Határfordulatszám zsírban | 4800fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 5600fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
1215 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 75x130x25 mm
