Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 25mm |
| Külső átmérő (D) | 62mm |
| Szélesség | 17mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 5.4kN |
| Dinamikus terhelés | 19kN |
| Határfordulatszám zsírban | 9500fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 12000fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
1305 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 25x62x17 mm
