Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 30mm |
| Külső átmérő (D) | 72mm |
| Szélesség | 19mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 6.8kN |
| Dinamikus terhelés | 22.5kN |
| Határfordulatszám zsírban | 9000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 11000fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
1306 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 30x72x19 mm
