Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 35mm |
| Külső átmérő (D) | 80mm |
| Szélesség | 21mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 8.5kN |
| Dinamikus terhelés | 26.5kN |
| Határfordulatszám zsírban | 7500fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 9000fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
1307 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 35x80x21 mm
