Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 40mm |
| Külső átmérő (D) | 90mm |
| Szélesség | 23mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 11.2kN |
| Dinamikus terhelés | 33.8kN |
| Határfordulatszám zsírban | 6700fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 8000fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
1308 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 40x90x23 mm
