Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 45mm |
| Külső átmérő (D) | 100mm |
| Szélesség | 25mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 13.4kN |
| Dinamikus terhelés | 39kN |
| Határfordulatszám zsírban | 6300fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 7500fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
1309 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 45x100x25 mm
