Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 50mm |
| Külső átmérő (D) | 110mm |
| Szélesség | 27mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 14kN |
| Dinamikus terhelés | 43.6kN |
| Határfordulatszám zsírban | 5600fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 6700fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
1310 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 50x110x27 mm
