Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 55mm |
| Külső átmérő (D) | 120mm |
| Szélesség | 29mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 18kN |
| Dinamikus terhelés | 50.7kN |
| Határfordulatszám zsírban | 5000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 6000fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
1311 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 55x120x29 mm
