Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 60mm |
| Külső átmérő (D) | 130mm |
| Szélesség | 31mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 22kN |
| Dinamikus terhelés | 58.5kN |
| Határfordulatszám zsírban | 4500fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 5300fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
1312 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 60x130x31 mm
