Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 90mm |
| Külső átmérő (D) | 190mm |
| Szélesség | 43mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 44kN |
| Dinamikus terhelés | 117kN |
| Határfordulatszám zsírban | 3200fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 3800fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
1318 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 90X190X43 mm
