Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 25mm |
| Külső átmérő (D) | 52mm |
| Szélesség | 18mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 4.4kN |
| Dinamikus terhelés | 16.8kN |
| Határfordulatszám zsírban | 11000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 14000fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
Utójelek: K = Kúpos furatú
