Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 30mm |
| Külső átmérő (D) | 62mm |
| Szélesség | 20mm |
| Utójelek | C3 |
| Statikus terhelés | 4.55kN |
| Dinamikus terhelés | 15.3kN |
| Határfordulatszám zsírban | 10000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 12000fordulat/perc |
| Gördülőelem anyaga | csapágyacél |
| Gyűrű anyaga | csapágyacél |
| Kosár anyaga | acéllemez |
| Csapágy hézag | C3 (növelt hézag) |
| max.üzemi hőmérséklet | (+120°C) |
| min. üzemi hőmérséklet | (-20°C) |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
2206 C3 beálló golyóscsapágy 30X62X20mm
