Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 30mm |
| Külső átmérő (D) | 62mm |
| Szélesség | 20mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 6.7kN |
| Dinamikus terhelés | 23.8kN |
| Határfordulatszám zsírban | 9500fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 12000fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
Utójelek: K = Kúpos furatú
