Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 35mm |
| Külső átmérő (D) | 72mm |
| Szélesség | 23mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 8.8kN |
| Dinamikus terhelés | 30.7kN |
| Határfordulatszám zsírban | 8500fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 10000fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
Utójelek: K = Kúpos furatú
