Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 60mm |
| Külső átmérő (D) | 110mm |
| Szélesség | 28mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 17kN |
| Dinamikus terhelés | 48.8kN |
| Határfordulatszám zsírban | 5300fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 6300fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
2212 K Beálló golyóscsapágy (kúpos furat) 60x110x28 mm
