Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 35mm |
| Külső átmérő (D) | 80mm |
| Szélesség | 31mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 11.2kN |
| Dinamikus terhelés | 39.7kN |
| Határfordulatszám zsírban | 7000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 8500fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
Utójel:
- K = Kúpos furatú
