Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 40mm |
| Külső átmérő (D) | 90mm |
| Szélesség | 33mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 16kN |
| Dinamikus terhelés | 54kN |
| Határfordulatszám zsírban | 6300fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 7500fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
Utójelek: K = Kúpos furató
