Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 55mm |
| Külső átmérő (D) | 120mm |
| Szélesség | 43mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 24kN |
| Dinamikus terhelés | 76.1kN |
| Határfordulatszám zsírban | 4800fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 5600fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
Utójelek: K = Kúpos furató
