Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 65mm |
| Külső átmérő (D) | 140mm |
| Szélesség | 48mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 32.5kN |
| Dinamikus terhelés | 95.6kN |
| Határfordulatszám zsírban | 4000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 4800fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
Utójelek: K = Kúpos furató
