Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 75mm |
| Külső átmérő (D) | 160mm |
| Szélesség | 55mm |
| Utójelek | K |
| Statikus terhelés | 43kN |
| Dinamikus terhelés | 124kN |
| Határfordulatszám zsírban | 3400fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 4000fordulat/perc |
Utójel táblázat (Önbeálló golyóscsapágyak)
UTÓJEL TÁBLÁZAT (önbeálló golyóscsapágyak)
Leírás
Utójelek: K = Kúpos furató
