Leírás és Paraméterek
30204 A Kúpgörgős csapágy 20x47x15.25 mm
| Furat átmérő (d) | 20mm |
| Külső átmérő (D) | 47mm |
| Szélesség | 15.25mm |
| Utójelek | A |
| Statikus terhelés | 28kN |
| Dinamikus terhelés | 27.5kN |
| Határfordulatszám zsírban | 8000fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 11000fordulat/perc |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
