Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 65mm |
| Külső átmérő (D) | 120mm |
| Szélesség | 23mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 94.4kN |
| Dinamikus terhelés | 83.8kN |
| Határfordulatszám zsírban | 5400fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 6400fordulat/perc |
| Gördülőelem anyaga | csapágyacél |
| Gyűrű anyaga | csapágyacél |
| Kosár anyaga | acéllemez |
Leírás
NF213 E Hengergörgős csapágy 65x120x23 mm
