Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 75mm |
| Külső átmérő (D) | 130mm |
| Szélesség | 25mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 118kN |
| Dinamikus terhelés | 101kN |
| Határfordulatszám zsírban | 4800fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 5800fordulat/perc |
Leírás
NF215 E Hengergörgős csapágy 75x130x25 mm
