Paraméterek
| Furat átmérő (d) | 45mm |
| Külső átmérő (D) | 100mm |
| Szélesség | 36mm |
| Utójelek | E |
| Statikus terhelés | 153kN |
| Dinamikus terhelés | 137kN |
| Határfordulatszám zsírban | 5400fordulat/perc |
| Határfordulatszám olajban | 8200fordulat/perc |
Leírás
NUP2309 E Hengergörgős csapágy 45x100x36 mm
